Бренд приказна

Бренд приказнаБ ранд
Приказна

Yuyao Keyang Refrigeration Technology Co., Ltd. Од своето основање во 2002 година, со уникатни предности и зрела и напредна технологија, ние професионално развивме и произведевме заштеда на енергија и еколошки кутии за пасивна изолација од брендот „KOOLYOUNG“, серии на корпи за изолација, DC замрзнувач серии, серии на ладилници со компресори за автомобили и преносни аудио серии на отворено.Оваа серија производи има безбедни и сигурни перформанси, нов дизајн, лесен за носење и удобни за користење функции.Тој е широко користен во области како што се зачувување храна, медицинско ладење, испорака на брза храна, транспорт во фрижидер, а исто така е добар придружник за забава и одмор како што се патувања, излети, кампување, риболов итн. Беше високо пофален од клиенти и на домашен и на меѓународен план.

KY605 12L изолација Пластична пренослива кутија за ладење за складирање мраз Кутија за ладење млеко

KY605 12L изолација Пластична пренослива кутија за ладење за складирање мраз Кутија за ладење млеко

Опреми се!Најдобрите карактеристики на ладилниците KOOLYOUING 12L, во елегантен и модерен дизајн, изградени за да се справи со секое патување.Со преголеми брави, капак за заклучување и тешки рачки за фаќање, сите ваши основни работи ќе бидат сигурни и подготвени за работа.

Серијата кутии за ладилници од брендот KOOLYOUNG ги има предностите на безбедни и сигурни перформанси

Серијата кутии за ладилници од брендот KOOLYOUNG ги има предностите на безбедни и сигурни перформанси

Серијата кутии за ладилници од брендот KOOLYOUNG ги има предностите на безбедни и сигурни перформанси.нов дизајн.практично носење, удобна употреба и други функции и широко користен во свежа храна, медицинско ладење.

Трговија на големо со KY48B 48L изолирана водоотпорна пластична кутија за ладилник со мраз

Трговија на големо со KY48B 48L изолирана водоотпорна пластична кутија за ладилник со мраз

Класичниот ладилник е тука да го надгради вашето следно излегување, без разлика дали станува збор за скара во дворот или на кампот покрај езерото.Со еднакви делови добар изглед и практични карактеристики, ова е тврдиот ладилник што има се.Ладилна кутија со пасивна изолација KOOLYOUNG 48L, со просечна дебелина од 4CM од целиот изолационен слој од PU пена.

ВЕСТИ