Historia e markës

Historia e markësB rand
Histori

Yuyao Keyang Refrigeration Technology Co., Ltd. Që nga themelimi i saj në 2002, me avantazhe unike dhe teknologji të pjekur dhe të avancuar, ne kemi zhvilluar dhe prodhuar në mënyrë profesionale kuti izolimi pasiv të markës "KOOLYOUNG" me kursim energjie dhe miqësore me mjedisin, seri kovash izolimi, ngrirës DC seritë, seritë e frigoriferëve të kompresorëve të makinave dhe seritë audio portative të jashtme.Kjo seri produktesh ka performancë të sigurt dhe të besueshme, një dizajn të ri, të lehtë për t'u mbajtur dhe funksione të përshtatshme për t'u përdorur.Është përdorur gjerësisht në fusha të tilla si ruajtja e ushqimit, ftohja mjekësore, ofrimi i ushqimeve të shpejta, transporti në frigorifer, dhe është gjithashtu një shoqërues i mirë për argëtim dhe argëtim si udhëtimet, daljet, kampe, peshkim etj. Është vlerësuar shumë nga klientët si brenda ashtu edhe jashtë vendit.

KY605 12L izolim plastik portativ për ruajtje të akullit Kuti ftohës Kutia e ftohësit të qumështit

KY605 12L izolim plastik portativ për ruajtje të akullit Kuti ftohës Kutia e ftohësit të qumështit

Përgatituni!Karakteristikat më të mira të ftohësve KOOLYOUING 12L, në një dizajn elegant dhe modern, të ndërtuar për të përballuar çdo udhëtim.Me kapëse të mëdha, kapak mbyllës dhe doreza kapëse të rënda, të gjitha gjërat tuaja thelbësore do të jenë të sigurta dhe gati për t'u përdorur.

Seria e kutisë së ftohësit të markës KOOLYOUNG ka avantazhet e performancës së sigurt dhe të besueshme

Seria e kutisë së ftohësit të markës KOOLYOUNG ka avantazhet e performancës së sigurt dhe të besueshme

Seria e kutisë së ftohësit të markës KOOLYOUNG ka avantazhet e performancës së sigurt dhe të besueshme.dizajn i ri.bartje i përshtatshëm,përdorim i përshtatshëm dhe funksione të tjera dhe përdoret gjerësisht në ushqime të freskëta, frigoriferë mjekësorë.

Kuti akulli e ftohjes plastike me porosi me shumicë KY48B 48L me izolim të papërshkueshëm nga uji

Kuti akulli e ftohjes plastike me porosi me shumicë KY48B 48L me izolim të papërshkueshëm nga uji

Ftohësi klasik është këtu për të përmirësuar daljen tuaj të ardhshme, pavarësisht nëse është një Barbekju në oborrin e shtëpisë ose në kampingun buzë liqenit.Me pjesë të barabarta pamje të bukur dhe karakteristika të dobishme, ky është ftohësi i fortë që i ka të gjitha.Kuti frigoriferike KOOLYOUNG 48L me izolim pasiv, me një trashësi mesatare prej 4CM të të gjithë shtresës izoluese të shkumës PU.

LAJME